Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Ettevaatust: asukohaandmed ( GPS / GLONASS )

Asukohaandmed ja teekonnalogid
  • Kui seadistusmenüüs on [ Asukohaandmed (sisseehitatud) ] > [ Salvesta asukohaandmed ] valitud [ ON ] või kui logi jälgimine on pooleli, jätkab kaamera logi ja/või asukoha otsimist ka väljalülitatud olekus.
  • Isiklikku teavet võidakse tuletada asukohaandmetest, mis on salvestatud teekonnalogidesse või manustatud fotodesse ja videotesse. Olge ettevaatlik fotode, videote või rajalogide jagamisel või nende postitamisel Internetti või mujale, kus neid saavad vaadata kolmandad osapooled. Lugege kindlasti ka jaotist "Ettevaatust: andmesalvestusseadmete hävitamine" ( 0 Ettevaatust: andmesalvestusseadmete utiliseerimine ).
Navigeerimine

See toode on kaamera. See ei ole ette nähtud kasutamiseks navigatsiooni- või mõõdistusseadmena.

  • Kaamera teatatud asukoht on vaid ligikaudne. Seda ei tohi kasutada maamõõtmiseks ega navigeerimiseks, kui reisite lennukiga või autoga, jalgsi või muul viisil.
Kasutamine välismaal
  • Enne reisimist uurige oma reisibüroolt või külastatavate riikide saatkonnalt või turismiametilt teavet piirangute kohta, mis võivad kehtida asukohaandmete salvestamist toetavate kaamerate kasutamisel. Näiteks Hiina keelab asukohaandmete volitamata salvestamise. Valige [ Salvesta asukohaandmed ] jaoks [ OFF ].
  • Alates 2021. aasta oktoobrist ei pruugi asukohaandmete funktsioon Hiinas ja Hiina piiri läheduses ootuspäraselt toimida.