Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Tarkvara

Kaameraga saab kasutada järgmist Nikon tarkvara. Lisateabe saamiseks külastage oma riigi või piirkonna Nikon veebisaiti.

Arvuti tarkvara

Nikon arvutitarkvara on saadaval Nikon allalaadimiskeskuses. Kontrollige versiooni ja süsteeminõudeid ning laadige kindlasti alla uusim versioon.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

 • Camera Control Pro 2 (saadaval ostmiseks): saate kaamerat arvutist eemalt juhtida, et salvestada fotosid ja videoid ning salvestada need otse arvuti kõvakettale.
 • NX Tether : kasutage lõastatud pildistamiseks, kui kaamera on arvutiga ühendatud. Säritust, valge tasakaalu ja muid kaamera sätteid saab kaugjuhtimisega reguleerida, kasutades arvutiekraanil olevaid juhtnuppe.
 • NX Studio * : vaadake ja redigeerige Nikon digikaameratega tehtud fotosid ja videoid. NX Studio saab kasutada Nikon ainulaadses NEF /NRW ( RAW ) formaadis failide viimistlemiseks ja JPEG või TIFF-vormingusse ( NEF / RAW -töötlus) teisendamiseks. See toetab mitte ainult NEF /NRW ( RAW ) pilte, vaid ka Nikon digikaameratega jäädvustatud JPEG ja TIFF-fotosid selliste toimingute jaoks nagu toonikõverate redigeerimine ning heleduse ja kontrasti suurendamine.

  Olemasolevad kasutajad peaksid kindlasti alla laadima uusima versiooni, kuna varasemad versioonid ei pruugi kaamerast pilte alla laadida ega NEF ( RAW ) pilte avada.

 • Wireless Transmitter Utility : Wireless Transmitter Utility on vajalik, kui kaamera ühendatakse võrku. Siduge kaamera arvutiga ja laadige pilte alla juhtmevaba või Etherneti võrgu kaudu.
 • Webcam Utility : Webcam Utility võimaldab kasutada kaamerat veebikaamerana, kui see on USB kaudu arvutiga ühendatud. Kaamera kuvatakse veebikonverentsirakendustes kui Webcam Utility . Kui valite " Webcam Utility ", teisendab kaamera veebikaameraks. Ühilduvate kaamerate, süsteeminõuete ja Webcam Utility kasutamise kohta ning kasutamisel järgitavate ettevaatusabinõude kohta leiate teavet Nikon allalaadimiskeskuse Webcam Utility lehelt.
Nutitelefoni (tahvelarvuti) rakendused

Nutitelefoni (tahvelarvuti) rakendused on saadaval Apple App Store ® ja Google Play ™. Uusima teabe saamiseks meie rakenduste kohta külastage Nikon veebisaiti.

 • SnapBridge : laadige fotod ja videod kaamerast juhtmevaba ühenduse kaudu nutiseadmesse alla.
 • NX MobileAir (pakub rakendusesiseseid oste): importige nutiseadmega USB kaudu ühendatud kaamerast pilte ja laadige need juhtmevabalt FTP-serverisse.

  Toetatud funktsioonid ja operatsioonisüsteemid on riigiti ja regiooniti erinevad.