Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

f1: i menüü kohandamine

G nupp U A Kohandatud sätete menüü

Valige fotorežiimis nupu i vajutamisel kuvatavas menüüs i loetletud üksused.

Vaadake mälukaardi teavet

Vaadake praegu uute piltide sihtkohaks valitud pesa ja piltide salvestamiseks kasutatavaid valikuid, kui on sisestatud kaks mälukaarti. Seda valikut saab kasutada valitud valiku vaatamiseks, kuid mitte muutmiseks.

  • Suvandid, mida kasutatakse piltide salvestamiseks, kui sisestatud on kaks mälukaarti, saab valida pildistamise menüüs [ Role play by card in Slot 2 ].

Jagatud ekraanikuva suum

Kui [ Split-screen display zoom ] on määratud menüüle i , saate valida [ Split-screen display zoom ], et suumida samaaegselt kahte piirkonda, mis on joondatud horisontaalselt, kuid asuvad kaadri erinevates osades (jagatud ekraani suum ). Alade asukohad on näidatud kahe raamiga ( r ) ekraani paremas alanurgas navigeerimisaknas.

  • Kahe raami laialt eraldatud, kuid horisontaalselt joondatud ala samaaegne sisse suumimine muudab hoonete või muude laiade objektide piltide tasandamise lihtsamaks.
  • Sisse- ja väljasuumimiseks kasutage nuppe X ja W ( Q ).
  • Valitud ala vasakule või paremale kerimiseks vajutage 4 või 2 . Kahe ala vahel vahetamiseks kasutage nuppu J
  • Mõlema ala korraga üles- või allakerimiseks vajutage 1 või 3 .
  • Valitud ala keskel olevale objektile teravustamiseks vajutage katiku vabastusnupp poolenisti alla.
  • Jagatud ekraani suumist väljumiseks vajutage nuppu i .