Fotogrāfijas tiek saglabātas ar failu nosaukumiem, kas sastāv no „DSC_” vai „_DSC” (ja attēliem tiek izmantota Adobe RGB krāstelpa) (0 Color space (Krāstelpa)), kam seko četrciparu skaitlis un faila paplašinājuma trīs burti (piemēram, „DSC_0001.JPG”). Opciju File naming (Failu nosaukumi) izmanto, lai izvēlētos trīs burtus, ar ko aizvietot faila nosaukuma daļu „DSC”, kā aprakstīts sadaļā „Teksta ievadīšana” (0 Teksta ievadīšana).

Teksta ievadīšana

Ja nepieciešams ievadīt tekstu, tiks parādīts dialoglodziņš. Pieskarieties skārienekrāna tastatūras burtiem. Lai tastatūras apgabalā iezīmētu vajadzīgo rakstzīmi, var izmantot arī kursortaustiņu un nospiest kursortaustiņa vidējo pogu, lai ievietotu iezīmēto rakstzīmi kursora pašreizējā pozīcijā (ņemiet vērā, ka tad, ja rakstzīme tiek ievadīta pilnā laukā, pēdējā laukā esošā rakstzīme tiks izdzēsta). Lai izdzēstu zem kursora esošo rakstzīmi, nospiediet O (Q) pogu. Lai pārvietotu kursoru uz jaunu pozīciju, pieskarieties displejam vai turiet nospiestu W (M) pogu un nospiediet 4 vai 2. Lai pabeigtu ievadīšanu un atgrieztos iepriekšējā izvēlnē, nospiediet J. Lai izietu, nepabeidzot teksta ievadīšanu, nospiediet pogu G.

Teksta displeja apgabals

Tastatūras apgabals

Paplašinājumi

Tiek izmantoti šādi failu paplašinājumi: „.NEF” — NEF (RAW) attēliem, „.TIF” — TIFF (RGB) attēliem, „.JPG” — JPEG attēliem, „.MOV” — MOV video video failiem, „.MP4” — MP4 video failiem un „.NDF” — netīrumu notīrīšanas atsauces datiem. Katrā fotogrāfiju pārī, kas tiek ierakstīts ar NEF (RAW) + JPEG attēla kvalitātes iestatījumiem, NEF un JPEG attēliem ir vienādi failu nosaukumi, bet atšķirīgi paplašinājumi.