Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Dodanie pozycji „Prędkość odtwarzania” do menu i wideo

A [ Szybkość odtwarzania ] dodano pozycję do menu odtwarzania wideo i . Wybierz prędkość odtwarzania wideo spośród [ Prędkość oryginalna ], [ Prędkość 1/2× ] i [ Prędkość 1/4× ]. Odtwarzanie będzie kontynuowane w zwolnionym tempie z 1/2× szybkości lub 1/4× szybkości, jeśli wybrano odpowiednio [ 1/2× szybkości ] lub [ 1/4× szybkości ]. Dodatkowo prędkość odtwarzania wideo można zmienić podczas odtwarzania, gdy wideo jest wstrzymane, korzystając z opcji [ Prędkość odtwarzania ] w menu odtwarzania i .

Zmiana szybkości odtwarzania za pomocą głównego i pomocniczego pokrętła sterującego

Do f3 [ Sterowanie niestandardowe (odtwarzanie) ] w menu ustawień niestandardowych dodano także opcję [Prędkość odtwarzania ]. Po przypisaniu do głównego lub pomocniczego pokrętła sterującego, prędkość odtwarzania można zmienić podczas odtwarzania wideo, obracając pokrętło sterujące ( 0 Nowe role dostępne za pośrednictwem „Głównego pokrętła sterującego”/„Dodatkowego pokrętła sterującego” > „Przechodzenie klatek” ).

Zmiana szybkości odtwarzania

  • Jeśli prędkość odtwarzania zostanie zmieniona za pomocą menu i , nowa prędkość odtwarzania będzie miała zastosowanie do wszystkich odtwarzanych plików wideo.
  • Jeśli prędkość odtwarzania zostanie zmieniona za pomocą pokrętła sterowania, do którego przypisano [ Prędkość odtwarzania ] w ustawieniu niestandardowym f3 [ Sterowanie własne (odtwarzanie) ], nowa prędkość odtwarzania będzie dotyczyć tylko bieżącego odtwarzania wideo.