Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Ładowarki przenośne (Power Banki)

Ładowarek przenośnych można używać do zasilania aparatu lub ładowania akumulatora aparatu. W poniższej tabeli wymieniono przenośne ładowarki, które zostały przetestowane i zatwierdzone do użytku, wraz z przybliżoną liczbą zdjęć, które można wykonać, oraz przybliżoną liczbą ładowań akumulatora aparatu przy użyciu każdego urządzenia.

Producent Numer modelu Liczba strzałów Liczba opłat *
Kotwica PowerCore III Elite 25600 87W Około. 5 razy więcej niż w przypadku samego akumulatora EN‑EL15c Około. 4

Liczba pełnych naładowań akumulatora aparatu (EN‑EL15c) za pomocą przenośnej ładowarki przy pełnym naładowaniu.

  • Jedynymi akumulatorami, które można ładować z przenośnych ładowarek, są EN‑EL15c i EN‑EL15b.
  • Informacje dotyczące użytkowania znajdują się w dokumentacji dostarczonej z przenośną ładowarką.
  • Użyj kabla USB z dwoma złączami typu C, dostarczonego z przenośną ładowarką, gdy używasz urządzenia do zasilania aparatu lub ładowania akumulatora aparatu.
  • Podłącz kabel USB do złącza USB Power Delivery aparatu. Należy pamiętać, że przenośne ładowarki nie zapewniają zasilania po podłączeniu do złącza danych USB aparatu.
  • Aktualne informacje na temat przenośnych ładowarek dostępne są na stronach internetowych producentów. Dostępność może się różnić w zależności od kraju lub regionu.