Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

g16: Niestandardowy ekran fotografowania na monitorze

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Wybierz ekrany monitora dostępne po naciśnięciu przycisku DISP w trybie wideo.

 • Wyróżnij elementy (od [ Wyświetlacz 2 ] do [ Wyświetlacz 4 ]) i naciśnij J , aby wybrać ( M ) lub cofnąć wybór ( U ). Dostęp do ekranów oznaczonych znakiem wyboru ( M ) można uzyskać, naciskając przycisk DISP podczas fotografowania. [ Wyświetlacz 1 ] nie może być anulowane.

 • Aby wybrać wskaźniki pojawiające się na ekranach od [ Wyświetlacz 1 ] do [ Wyświetlacz 4 ], podświetl odpowiednią opcję i naciśnij 2 . Następnie możesz wyróżnić elementy i nacisnąć J , aby je wybrać ( M ) lub cofnąć wybór ( U ).

  Opcja Opis
  A [ Podstawowe informacje o fotografowaniu ] Wyświetl tryb fotografowania, czas otwarcia migawki, przysłonę i inne podstawowe informacje o fotografowaniu.
  B [ Szczegółowe informacje o strzelaniu ] Zobacz tryb ustawiania ostrości, tryb pola AF, balans bieli i inne szczegółowe informacje o fotografowaniu.
  C [ Sterowanie dotykowe ] Zobacz opcje, do których można uzyskać dostęp za pomocą dotykowych elementów sterujących, w tym dotykowy AF i menu i .
  D [ Wirtualny horyzont ] Włącz wirtualny horyzont. Typ wyświetlania można wybrać za pomocą ustawienia osobistego d16 [ Typ wirtualnego horyzontu ].
  E [ Informacje o jasności ] Zobacz histogram RGB lub monitor kształtu fali. Typ wyświetlania można wybrać za pomocą ustawienia osobistego g15 [ Wyświetlanie informacji o jasności ].
  b [ Siatka kadrowania ] Włącz siatkę kadrowania. Typ wyświetlania można wybrać za pomocą ustawienia osobistego g14 [ Typ siatki ].
  F [ Środkowy wskaźnik ] Wyświetl celownik na środku kadru.
 • Aby zakończyć operację, naciśnij G .