Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Odtwarzanie serii

Przycisk G U D Menu odtwarzania

Wybierz opcje wyświetlania zdjęć seryjnych. „Seria” odnosi się do pojedynczej serii zdjęć zrobionych podczas wykonywania zdjęć seryjnych ( 0 Wybór trybu wyzwalania migawki ), traktowanych jako grupa. Traktowanie zdjęć w każdej serii jako grupy podczas odtwarzania zmniejsza ilość czasu spędzanego na przewijaniu w przód iw tył w celu przeglądania zdjęć, gdy liczba zdjęć zrobionych w trybie zdjęć seryjnych jest bardzo duża.

Selektor podrzędny wyświetla pierwsze ujęcie

Opcja Opis
[ ] Pomiń wszystkie zdjęcia z wyjątkiem pierwszego w każdej serii podczas przewijania zdjęć, przechylając selektor dodatkowy w lewo lub w prawo. Zdjęcia, które nie są częścią serii, nie zostaną pominięte. Poszczególne ujęcia w każdej serii można przeglądać, przechylając selektor dodatkowy w górę lub w dół.
[ WYŁ ] Wybierak dodatkowy pełni te same funkcje, co wybierak wielofunkcyjny, gdy jest pochylony w górę, w dół, w lewo lub w prawo.

Automatyczne odtwarzanie serii

Jeśli wybrano [ WŁ. ], pozostałe zdjęcia zostaną automatycznie odtworzone po tym, jak pierwsze zdjęcie z serii zostanie wyświetlone na pełnym ekranie przez kilka sekund. Odtwarzanie kończy się po wyświetleniu ostatniego zdjęcia w serii.

Wyświetl serie jako pojedyncze miniatury

Po wybraniu opcji [ ON ] na liście miniatur pojawi się tylko pierwsze zdjęcie z każdej serii. Pierwsze zdjęcie w każdej serii będzie oznaczone ikoną c i cyfrą określającą całkowitą liczbę zdjęć w serii.

  • Wszystkie zdjęcia z każdej serii zostaną wyświetlone podczas odtwarzania pełnoekranowego.
  • Wybranie [ ON ] dla [ Wyświetl serie jako pojedyncze miniatury ] umożliwia dostęp do opcji [ Zarządzaj seriami ] w menu odtwarzania i ( 0 Zdjęcia ).