Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

c3: Opóźnienie wyłączenia

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Wybierz, jak długo wyświetlacze pozostają włączone i jak długo aparat ma czekać przed powrotem z przeglądania zdjęć do trybu fotografowania, gdy nie są wykonywane żadne czynności.

  • Dłuższe opóźnienia w wyłączaniu zmniejszają żywotność baterii.
Opcja Opis
[ Odtwarzanie ] Wybierz czas oczekiwania na wyłączenie monitora lub wizjera po rozpoczęciu odtwarzania.
[ Menu ] Wybierz czas oczekiwania na wyłączenie monitora lub wizjera po wyświetleniu menu.
[ Przegląd zdjęć ] Wybierz, jak długo aparat ma czekać na powrót do ekranu fotografowania po rozpoczęciu podglądu zdjęć, gdy opcja [ Włączone ] lub [ Włączone (tylko monitor) ] jest wybrana dla opcji [ Podgląd zdjęć ] w menu odtwarzania.
[ Licznik czasu czuwania ]

Wybierz, jak długo wskaźniki ekspozycji na panelu kontrolnym, monitorze iw wizjerze pozostają włączone po włączeniu ekranu fotografowania.

  • Monitor i wizjer przyciemniają się na kilka sekund przed upływem czasu czuwania.
  • Jeśli wybrano [ 10 s ], timer zostanie wydłużony do 20 sekund, gdy wyświetlane jest menu i .