Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Dźwięki aparatu

Przycisk G U B menu ustawień

Dźwięk migawki

Wybierz, czy aparat ma wydawać dźwięk po zwolnieniu migawki. Wybranie opcji [ OFF ] powoduje wyłączenie dźwięku spustu migawki.

Włączanie/wyłączanie sygnału dźwiękowego

Włącz lub wyłącz głośnik.

  • Jeśli wybrano [ Wł. ] dla [ Sygnał wł./wył. ], sygnał dźwiękowy rozlega się, gdy:

    • samowyzwalacz odlicza,
    • fotografowanie z interwalometrem, nagrywanie filmów poklatkowych lub przesunięcie ostrości kończy się,
    • aparat ustawia ostrość w trybie fotografowania (zwróć uwagę, że nie ma to zastosowania, jeśli jako tryb ustawiania ostrości wybrano AF‑C lub jeśli wybrano opcję [ Zwolnij ] dla ustawienia osobistego a2 [ Priorytet AF‑S ]) lub
    • używane są elementy sterujące dotykiem.
  • Wybierz opcję [ Wył. (tylko sterowanie dotykowe) ], aby wyłączyć sygnał dźwiękowy sterowania dotykowego i włączyć go do innych celów.

Tom

Dostosuj głośność sygnału dźwiękowego i dźwięk wyzwolenia migawki.

Poziom

Wybierz wysokość sygnału dźwiękowego spośród opcji [ Wysoki ] i [ Niski ]. Nie można zmienić wysokości dźwięku migawki.

Tryb cichy

Wybranie [ ON ] dla [ Tryb cichy ] w menu ustawień wyłącza dźwięk spustu migawki i głośnik.

Uwaga: dźwięki aparatu

Nakładające się sygnały dźwiękowe i/lub dźwięki migawki mogą być odtwarzane jako pojedynczy dźwięk.