Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Opcje notatek głosowych

Przycisk G U B menu ustawień

Dostosuj ustawienia notatek głosowych ( 0 Nagrywanie notatek głosowych , Odtwarzanie notatek głosowych ).

Sterowanie notatkami głosowymi

Wybierz zachowanie elementów sterujących, do których przypisano [ Notatka głosowa ] za pomocą ustawienia osobistego f3 [ Własne sterowanie (odtwarzanie) ].

Opcja Opis
3 [ Naciśnij i przytrzymaj ] Notatki głosowe o długości do 60 sekund można nagrywać, gdy element sterujący jest wciśnięty.
4 [ Naciśnij, aby rozpocząć/zatrzymać ] Nagrywanie rozpoczyna się po naciśnięciu elementu sterującego i kończy się po około 60 sekundach lub po drugim naciśnięciu elementu sterującego.

Wyjście audio (odtwarzanie)

Wybierz urządzenie używane do odtwarzania notatek głosowych.

Opcja Opis
5 [ Głośnik/słuchawki ]

Notatki głosowe są odtwarzane przez słuchawki (jeśli są podłączone) lub wbudowany głośnik aparatu.

  • Naciśnij 1 lub 3 , aby wybrać głośność od [ 1 ] do [ 15 ].
  • Naciśnij J , aby zapisać zmiany i wyjść.

7 [HDMI] Notatki głosowe są przesyłane do złącza HDMI ze stałą głośnością.
6 [ Wyłącz ] Notatek głosowych nie można odtwarzać nawet za pomocą elementów sterujących, do których przypisano opcję [ Notatka głosowa ] w ustawieniu osobistym f3 [ Własne sterowanie (odtwarzanie) ]. Podczas przeglądania na monitorze zdjęć, dla których istnieją notatki, wyświetlane są 2 ikony.