Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

a6: Aktywacja AF

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Wybierz, czy spustu migawki można używać do ustawiania ostrości.

Opcja Opis
[ Migawka/AF-Wł. ] Aparat ustawia ostrość po naciśnięciu spustu migawki do połowy.
[ Tylko AF-WŁ .] Aparat nie ustawia ostrości po naciśnięciu spustu migawki do połowy.
 • Podświetlenie [ Tylko AF-ON ] i naciśnięcie 2 powoduje wyświetlenie opcji [ Zwolnienie przy nieostrości ].

  Opcja Opis
  [ Włącz ] Zdjęcia można robić po każdym naciśnięciu spustu migawki (priorytet migawki).
  [ Wyłącz ]
  • Zdjęcia można robić tylko wtedy, gdy aparat ma ustawioną ostrość (priorytet ostrości).
  • Ustaw ostrość za pomocą przycisku AF-ON lub innych elementów sterujących, do których przypisano funkcję AF-ON.

Przestroga: „ Precyzyjny AF

Jeśli wybrano opcję [ Precyzyjny AF ] dla trybu wyboru pola AF z ustawieniem osobistym a6 [ Aktywacja AF ] ustawionym na [ Tylko AF-ON ] i wybraną opcją [ Wyłącz ] dla [ Zwolnienie po nieostrości ], migawkę można wyzwolić niezależnie od tego, czy obiekt nie jest ostry.