Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

d3: Opcje przechwytywania przed wydaniem

Przycisk G U A menu ustawień niestandardowych

Wybierz długość serii rejestrowanej od końca bufora pamięci po naciśnięciu spustu migawki do końca oraz maksymalną długość serii rejestrowanej po całkowitym naciśnięciu spustu migawki w trybie szybkiego robienia zdjęć + .

  1. Część buforu nagrana na karcie pamięci w chwili zwolnienia ([ Zdjęcie przed wydaniem ])
  2. Zdjęcia zrobione po wydaniu ([ Zdjęcia seryjne po wydaniu ])
  3. Kompletna seria z dużą szybkością
Opcja Opis
[ Białe przedpremierowe ]

Jeśli zostanie wybrana opcja inna niż [ Brak ], aparat będzie buforował klatki po naciśnięciu spustu migawki do połowy, ale tylko klatki dodane do bufora w ciągu ostatnich n sekund, gdzie n to wartość wybrana dla [ Wstępnie zdjęcia seryjne ], zostaną zapisane na karcie pamięci po naciśnięciu spustu migawki do końca („Zdjęcia przed wydaniem”).

  • Jeżeli odstęp pomiędzy naciśnięciem spustu migawki do połowy a jego naciśnięciem do końca jest krótszy niż wybrany czas, zapisane zostaną jedynie klatki zapisane w buforze w momencie naciśnięcia spustu do połowy.
[ Błysk po wydaniu ] Wybierz maksymalny czas, przez jaki aparat będzie rejestrował zdjęcia po wciśnięciu spustu migawki do końca: [ 1 s ], [ 2 s ], [ 3 s ] lub [ Maks. ] Fotografowanie może trwać maksymalnie około 4 s, gdy opcja [ Maks. ] jest zaznaczona.

Ikona Y pojawia się na ekranie fotografowania, gdy dla opcji [ Zdjęcia przed wyzwoleniem] wybrano opcję inną niż [Brak ] . Gdy spust migawki jest wciśnięty do połowy, na ikonie pojawi się zielona kropka ( I ), informująca o trwającym buforowaniu.

  • Jeśli spust migawki zostanie naciśnięty do połowy przez ponad około 30 sekund, na ikonie pojawi się C , a robienie zdjęć przed zwolnieniem zostanie anulowane. Wykonywanie zdjęć przed zwolnieniem można wznowić, zdejmując palec ze spustu migawki i ponownie naciskając go do połowy.