Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Wersja oprogramowania

Przycisk G U B menu ustawień

Wyświetl aktualną wersję oprogramowania sprzętowego aparatu. Aktualizacje oprogramowania układowego można przeprowadzić, jeśli karta pamięci zawiera nowe oprogramowanie układowe.

 • Aparat wyświetla wersje oprogramowania sprzętowego aparatu i dołączonych akcesoriów w następujący sposób. Wyświetlane są tylko akcesoria aktualnie podłączone do aparatu.

  • C: Oprogramowanie aparatu
  • LF/MA: Oprogramowanie sprzętowe obiektywu (LF) lub adaptera mocowania (MA).
  • S: Flash firmware
  • W: Oprogramowanie układowe pilota bezprzewodowego
  • TC: Oprogramowanie układowe telekonwertera
  • RG: Oprogramowanie układowe uchwytu zdalnego

Aktualizacje oprogramowania układowego

Aktualizacje można przeprowadzać za pomocą komputera lub urządzenia inteligentnego.

 • Komputer : Sprawdź Centrum pobierania Nikon , aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania sprzętowego. Więcej informacji można znaleźć na stronie pobierania oprogramowania układowego.
 • Urządzenie inteligentne : jeśli urządzenie inteligentne zostało sparowane z aparatem za pomocą aplikacji SnapBridge , aplikacja automatycznie powiadomi o udostępnieniu aktualizacji, a następnie będzie można pobrać aktualizację na kartę pamięci aparatu za pośrednictwem urządzenia inteligentnego. Więcej informacji można znaleźć w pomocy online aplikacji SnapBridge . SnapBridge może nie wyświetlać powiadomienia w momencie udostępniania aktualizacji w Centrum pobierania Nikon .