Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Funkcje dostępne w wersji oprogramowania sprzętowego „C” 2.00

Przewodnik użytkownika aparatu Z 8 dotyczy oprogramowania sprzętowego „C” w wersji 1.01 (najnowsza wersja Przewodnik użytkownika Z 8 jest dostępna w Centrum pobierania Nikon ). W tym rozdziale opisano szczegółowo nowe funkcje i zmiany wprowadzone w oprogramowaniu aparatu „C” w wersji 2.00. Obydwa dokumenty należy czytać łącznie.

"Wersja oprogramowania"

Aby wyświetlić wersję oprogramowania aparatu lub zaktualizować oprogramowanie aparatu, wybierz [ Wersja oprogramowania ] w menu ustawień.

Aktualizacje można przeprowadzić za pomocą komputera lub urządzenia inteligentnego.

  • Komputer : Sprawdź w Centrum pobierania Nikon nowe wersje oprogramowania sprzętowego aparatu. Informacje na temat przeprowadzania aktualizacji są dostępne na stronie pobierania oprogramowania sprzętowego.

    https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • Urządzenie inteligentne : jeśli urządzenie inteligentne zostało sparowane z aparatem za pomocą aplikacji SnapBridge , aplikacja automatycznie powiadomi Cię, gdy aktualizacje staną się dostępne, a następnie będzie można pobrać aktualizację na kartę pamięci aparatu za pośrednictwem urządzenia inteligentnego. Informacje na temat przeprowadzania aktualizacji można znaleźć w pomocy online SnapBridge . Należy pamiętać, że automatyczne powiadomienia mogą nie być wyświetlane dokładnie w tym samym czasie, gdy aktualizacje są udostępniane w Centrum pobierania Nikon .