Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Podłączanie złącza zasilania EP‑5B i zasilacza sieciowego EH‑5d, EH‑5c lub EH‑5b

Wyłącz aparat przed podłączeniem złącza zasilania EP‑5B i zasilacza sieciowego EH‑5d, EH‑5c lub EH‑5b.

 1. Otwórz osłony komory akumulatora ( q ) i złącza zasilania ( w ).

 2. Włóż złącze zasilania EP‑5B.

  • Pamiętaj, aby włożyć złącze we właściwej orientacji.
  • Używając złącza, aby przytrzymać pomarańczowy zatrzask akumulatora wciśnięty z jednej strony, wsuń złącze do komory akumulatora, aż zatrzask zablokuje złącze na miejscu.
 3. Zamknij pokrywę komory baterii.

  Umieść kabel złącza zasilania tak, aby przechodził przez gniazdo złącza zasilania i zamknij pokrywę komory baterii.

 4. Podłącz zasilacz sieciowy EH‑5d/EH‑5c/EH‑5b do złącza zasilania EP‑5B.

  • Podłącz kabel zasilający do gniazda AC w zasilaczu sieciowym EH‑5d, EH‑5c lub EH‑5b ( e ).
  • Włóż wtyczkę prądu stałego zasilacza sieciowego EH‑5d, EH‑5c lub EH‑5b do złącza DC IN ( r ).
  • Gdy aparat jest używany ze złączem zasilania i zasilaczem sieciowym EH‑5d, EH‑5c lub EH‑5b, zamiast ikony poziomu naładowania akumulatora na ekranie fotografowania pojawia się P