Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Dane lokalizacji

Przycisk G U B menu ustawień

Ta pozycja jest dostępna tylko wtedy, gdy podłączone jest urządzenie GNSS . Użyj go, aby dostosować ustawienia danych lokalizacji lub wyświetlić dane lokalizacji.

Opcja Opis
[ Licznik czasu czuwania ] Jeśli wybrane jest [ WYŁ. ], czas czuwania nie wygaśnie niezależnie od opcji wybranej dla ustawienia osobistego c3 [ Opóźnienie wyłączenia ] > [ Czas czuwania ]. W przypadku wybrania opcji [ WŁ. ] licznik czasu czuwania wygaśnie, jeśli przez czas wybrany za pomocą ustawienia osobistego c3 w ustawieniu osobistym c3 [ Opóźnienie wyłączenia ] > [ Czas czuwania ] nie zostaną wykonane żadne czynności, co zmniejszy zużycie baterii.
[ Ustaw zegar z satelity ] Wybierz [ ON ], aby zsynchronizować zegar aparatu z czasem uzyskanym z urządzenia GNSS .
[ Pozycja ] Zobacz dane lokalizacji uzyskane z jednostki GNSS . Wyświetlane elementy różnią się w zależności od typu podłączonego urządzenia.