Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Bank ustawień niestandardowych

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Ustawienia osobiste są przechowywane w jednym z czterech banków (banki od „A” do „D”), które można wybrać za pomocą opcji [ Bank ustawień osobistych ]. Zmiany ustawień dokonane podczas wybierania jednego banku nie mają zastosowania do pozostałych banków.

Zmiana nazw banków ustawień niestandardowych

Do nazwy banku można dodać opis („A”, „B”, „C” lub „D”), podświetlając bank, naciskając 2 i wybierając opcję [ Zmień nazwę ]. Podpisy mogą mieć maksymalnie 20 znaków.

Kopiowanie banków ustawień niestandardowych

Aby utworzyć kopię banku ustawień niestandardowych, wyróżnij bank, naciśnij 2 , wybierz opcję [ Kopiuj ] i wybierz miejsce docelowe dla kopii.

Przywracanie ustawień domyślnych

Można przywrócić ustawienia domyślne dla wybranego banku ustawień niestandardowych. W tym celu zaznacz bank i naciśnij O ( Q ); zostanie wyświetlone okno dialogowe potwierdzenia. Wyróżnij [ Tak ] i naciśnij J , aby przywrócić ustawienia domyślne dla wybranego banku.