Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Zmiany w opcjach menu ustawień „Dźwięki aparatu”.

Dodano nowe opcje do [ Dźwięki aparatu ] w menu ustawień. Głośność dźwięku migawki można teraz ustawić oddzielnie od innych dźwięków elektronicznych. Można także wybrać rodzaj dźwięku migawki.

Opcja Opis
[ Dźwięk migawki ] Jeśli wybrano opcję [ WŁĄCZ ], po zwolnieniu migawki aparat wyda dźwięk.
[ Tom ] Wybierz głośność dźwięku elektronicznej migawki spośród pięciu opcji.
[ Typ ] Wybierz jeden z 5 rodzajów dźwięku migawki.
[ Sygnał dźwiękowy ]
  • Taka sama jak funkcja [ Beep on/off ] we wcześniejszych wersjach oprogramowania aparatu. Jeśli wybierzesz opcję [ Wł. ] lub [ Wył. (tylko sterowanie dotykowe) ], sygnały dźwiękowe rozlegną się, gdy:

    • samowyzwalacz odlicza czas,
    • fotografowanie z interwalometrem, nagrywanie filmów poklatkowych, przesunięcie ostrości lub zakończenie przesunięcia pikseli,
    • aparat ustawia ostrość w trybie zdjęć (pamiętaj, że nie ma to zastosowania, jeśli jako tryb ustawiania ostrości wybrano AF-C lub jeśli dla ustawienia osobistego a2 [ Wybór priorytetu AF-S ] wybrano opcję [ Zwolnij ]), lub
    • używane są elementy sterujące dotykiem (należy jednak pamiętać, że w przypadku elementów sterujących dotykiem nie będą emitowane sygnały dźwiękowe, jeśli wybrano opcję [ Wył. (tylko sterowanie dotykowe) ]).
  • Wybierz opcję [ Off ], aby wyciszyć sygnał dźwiękowy.
[ Tom ] Wybierz jedną z trzech opcji głośności sygnału dźwiękowego.
[ Poziom ] Wybierz wysokość sygnału dźwiękowego spośród opcji [ Wysoka ] i [ Niska ].