Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Opcje wyświetlania odtwarzania

Przycisk G U D menu odtwarzania

Wybierz opcje wyświetlania dla odtwarzania pełnoekranowego.

  • Wyróżnij opcje i naciśnij 2 , aby je wybrać ( M ) lub cofnąć wybór ( U ).
  • Aby zakończyć operację, naciśnij G .
Opcja Opis
[ Punkt ostrości ] Wybierz ( M ) tę opcję, aby wyświetlić położenie punktu ostrości użytego podczas robienia zdjęcia.
[ Zaznacz pierwszy strzał w serii ]

Po wybraniu tej opcji ( M ) pierwsze zdjęcie w każdej serii będzie oznaczone ikoną c i cyfrą określającą całkowitą liczbę zdjęć w serii.

[ Informacje o ekspozycji ] Wybrane ekrany informacyjne ( M ) można przeglądać za pomocą przycisku DISP lub naciskając 1 lub 3 .
[ Najciekawsze ]
[ Histogram RGB ]
[ Dane fotografowania ]
[ Przegląd ]
[ Brak (tylko zdjęcie) ]
[ Informacje o pliku ]
[ Podstawowe dane fotografowania ] Wybrane opcje ( M ) są uwzględniane w widoku pełnoekranowym [ Dane zdjęcia ].
[ Dane flashowe ]
[ Picture Control / dane HLG ]
[ Inne dane fotografowania ]
[ Informacje o prawach autorskich ]
[ Dane lokalizacji ]
[ Dane IPTC ]