Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Monitoruj balans kolorów

Przycisk G U B menu ustawień

Dostosuj balans kolorów monitora do swoich upodobań.

 • [ Balans kolorów monitora ] można regulować tylko wtedy, gdy monitor jest aktywnym wyświetlaczem. Nie można go regulować, gdy w trybie monitora wybrano opcję [ Tylko wizjer ] lub gdy oko jest skierowane w wizjer.
 • Balans kolorów jest regulowany za pomocą wybieraka wielofunkcyjnego. Naciśnij 1 , 3 , 4 lub 2 , aby wyregulować balans kolorów, jak pokazano poniżej. Naciśnij J , aby zapisać zmiany.

  1. Zwiększ zielony
  2. Zwiększ bursztyn
  3. Zwiększ magentę
  4. Zwiększ niebieski
 • Balans kolorów monitora dotyczy tylko menu, odtwarzania i ekranu fotografowania; nie ma to wpływu na zdjęcia i filmy zrobione aparatem.
 • Obrazem referencyjnym jest ostatnio zrobione zdjęcie lub, w trybie odtwarzania, ostatnio wyświetlane zdjęcie. Jeśli karta pamięci nie zawiera żadnych zdjęć, zamiast tego zostanie wyświetlona pusta ramka.
 • Aby wybrać inne zdjęcie, naciśnij przycisk W ( Q ). Wyróżnij żądane zdjęcie i naciśnij J , aby wybrać je jako zdjęcie referencyjne.
 • Aby wyświetlić podświetlone zdjęcie na pełnym ekranie, naciśnij i przytrzymaj X .