Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

f1: Dostosuj menu i

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Wybierz elementy wymienione w menu i wyświetlanym po naciśnięciu przycisku i w trybie fotografowania.

Wyświetl informacje o karcie pamięci

Wyświetl gniazdo aktualnie wybrane jako miejsce docelowe dla nowych zdjęć oraz opcje używane do zapisywania zdjęć po włożeniu dwóch kart pamięci. Tej opcji można użyć do przeglądania, ale nie do zmiany wybranej opcji.

  • Opcje używane do zapisywania zdjęć, gdy włożone są dwie karty pamięci, można wybrać za pomocą opcji [ Funkcja dodatkowego gniazda ] w menu fotografowania.

Zoom na podzielonym ekranie

Jeśli do menu i przypisano opcję [Zbliżenie na podzielonym ekranie ], można wybrać opcję [ Zoom na podzielonym ekranie ], aby jednocześnie powiększyć dwa obszary, które są wyrównane w poziomie, ale znajdują się w różnych częściach kadru (zoom na podzielonym ekranie ). Lokalizacje obszarów są wskazywane przez dwie ramki ( r ) w oknie nawigacji w prawym dolnym rogu wyświetlacza.

  • Jednoczesne powiększanie dwóch bardzo oddalonych od siebie, ale wyrównanych poziomo obszarów kadru ułatwia niwelowanie zdjęć budynków lub innych szerokich obiektów.
  • Użyj przycisków X i W ( Q ), aby powiększyć i pomniejszyć.
  • Naciśnij 4 lub 2 , aby przewinąć wybrany obszar w lewo lub w prawo. Użyj przycisku J , aby przełączać się między dwoma obszarami.
  • Naciskaj 1 lub 3 , aby jednocześnie przewijać oba obszary w górę lub w dół.
  • Aby ustawić ostrość na obiekcie w środku wybranego obszaru, naciśnij spust migawki do połowy.
  • Aby wyjść z funkcji powiększenia na podzielonym ekranie, naciśnij przycisk i .

MB-N12 Informacje

Wyświetl informacje o bateriach w opcjonalnych pojemnikach na baterie MB-N12 dołączonych do aparatu ( 0 Sprawdzanie poziomu naładowania baterii w MB-N12 ).