Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

e6: Autobracketing (tryb M)

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Ustawienia, których dotyczy włączenie braketingu w trybie M i wybranie opcji [ OFF ] dla [ Ustawienia czułości ISO ] > [ Automatyczny dobór czułości ISO ] w menu fotografowania, zależą od opcji wybranych dla [ Autobraketing ] > [ Ust. autobraketingu ] w menu fotografowania i opcja wybrana dla ustawienia osobistego e6 [ Autobraketing (tryb M) ].

Ustawienie osobiste e6 [ Autobraketing (tryb M) ] Menu fotografowania [ Autobracketing ] > [ Ust. autobraketingu ]
Braketing ekspozycji i błysku Bracketing AE
F [ Błysk/szybkość ] Szybkość migawki i moc błysku Szybkość migawki
G [ Błysk/szybkość/przysłona ] Szybkość migawki, przysłona i moc błysku Szybkość migawki i przysłona
H [ Błysk/przysłona ] Przysłona i poziom błysku Otwór
9 [ Czułość lampy błyskowej/ISO ] Czułość ISO i moc błysku Czułość ISO
I [ Tylko lampa błyskowa ] Poziom błysku
  • Gdy wybrano [ ON ] dla [ Ustawienia czułości ISO ] > [ Autom. dobór ISO ] w menu fotografowania, aparat będzie zmieniać moc błysku i/lub czułość ISO zgodnie z [ Lampa błyskowa/Czułość ISO ], niezależnie od wybranej opcji dla ustawienia osobistego e6 [ Autobraketing (tryb M) ].

Bracketing błysku

Braketing błysku jest wykonywany tylko przy sterowaniu błyskiem i-TTL lub q A (automatyka przysłony).