Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

d16: Typ wirtualnego horyzontu

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Wybierz wirtualny horyzont dla ekranu fotografowania. Wybrany wirtualny horyzont można wyświetlić, umieszczając znacznik wyboru ( M ) obok D na liście dla ustawienia osobistego d17 [ Własne wyświetlanie fotografowania na monitorze ] ( 0 d17: Własne wyświetlanie fotografowania na monitorze ) lub d18 [ Własne wyświetlanie fotografowania w wizjerze ] ( 0 d18 : Niestandardowy ekran fotografowania z wizjerem ).

  • [ Typ A ]: Duży wskaźnik pokazujący przechylenie i nachylenie wypełnia wyświetlacz.

  • [ Typ B ]: Wskaźnik przechyłu pojawia się na dole wyświetlacza, a wskaźnik nachylenia na jego prawej krawędzi.

Wskaźniki są wyświetlane na zielono, gdy aparat jest wypoziomowany.

Rolka

Opcja

Aparat obrócony zgodnie z ruchem wskazówek zegara

Aparat obrócony w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara

[ Typ A ]
[ Typ B ]

Poziom

Opcja

Aparat pochylony do przodu

Aparat odchylony do tyłu

[ Typ A ]
[ Typ B ]

Wyświetlacz wirtualnego horyzontu

Zwróć uwagę, że wyświetlacz może nie być dokładny, gdy aparat jest przechylony pod ostrym kątem do przodu lub do tyłu. Aparat nie wyświetli wirtualnego horyzontu ani wskaźników pochylenia i przechyłu, jeśli trzymany jest pod kątem, pod którym nie można zmierzyć nachylenia.