Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

f12: Filmy w trybie odtwarzania na pełnym ekranie

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Wybierz rolę przypisaną do gestów szybkiego przesuwania w górę iw dół lub w lewo i w prawo podczas odtwarzania pełnoekranowego.

Przesuń w górę/Przesuń w dół

Wybierz operację wykonywaną przez przesunięcie w górę lub w dół.

Opcja Opis
c [ Ocena ] Przypisz bieżącemu obrazowi wstępnie wybraną ocenę. Ocenę można wybrać, naciskając 2 .
K [ Wybierz do przesłania do komputera ] Zaznacz bieżące zdjęcie do priorytetowego przesłania do komputera.
N [ Wybierz do przesłania (FTP) ] Zaznacz bieżące zdjęcie do priorytetowego przesłania na serwer FTP.
g [ Chroń ] Chroń bieżące zdjęcie.
W [ Notatka głosowa ] Przesuń, aby rozpocząć nagrywanie notatki głosowej. Jeśli dla bieżącego zdjęcia istnieje już notatka, zamiast tego przesunięcie palcem rozpocznie odtwarzanie istniejącej notatki. Naciśnij J , aby zakończyć nagrywanie lub odtwarzanie.
[ Brak ] Przesuwanie w górę lub w dół nie daje żadnego efektu.
  • Zdjęcia wybrane przez przesunięcie palcem w górę lub w dół po wybraniu opcji [ Ocena ], [ Wybierz do przesłania do komputera ], [ Wybierz do przesłania (FTP) ] lub [ Zabezpiecz ] są oznaczone ikonami ( 0 Informacje podstawowe ). Oznaczenie można usunąć, przesuwając ponownie w tym samym kierunku.

Przesuń kierunek przesuwania

Wybierz gest używany do przesuwania klatki.

Opcja Opis
S [ Lewo←Prawo ] Przesuwaj od prawej do lewej, aby wyświetlić następne zdjęcie.
T [ Lewo→Prawo ] Przesuwaj od lewej do prawej, aby wyświetlić następne zdjęcie.