Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Oprogramowanie

Z aparatem można używać następującego oprogramowania Nikon . Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę Nikon odpowiednią dla swojego kraju lub regionu.

Oprogramowania komputerowego

Oprogramowanie komputerowe Nikon jest dostępne w Centrum pobierania Nikon . Sprawdź wersję i wymagania systemowe i koniecznie pobierz najnowszą wersję.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

 • Camera Control Pro 2 (dostępny w sprzedaży): zdalnie steruj aparatem z komputera, aby rejestrować zdjęcia i nagrywać filmy oraz zapisywać je bezpośrednio na dysku twardym komputera.
 • NX Tether : Służy do fotografowania na uwięzi, gdy aparat jest podłączony do komputera. Ekspozycję, balans bieli i inne ustawienia aparatu można regulować zdalnie za pomocą elementów sterujących na wyświetlaczu komputera.
 • NX Studio * : przeglądaj i edytuj zdjęcia i filmy zrobione aparatami cyfrowymi firmy Nikon . NX Studio umożliwia precyzyjne dostrajanie plików w unikalnym formacie NEF /NRW ( RAW ) Nikon i konwertowanie ich do formatu JPEG , TIFF lub HEIF (przetwarzanie NEF / RAW ). Obsługuje nie tylko zdjęcia w formacie NEF /NRW ( RAW ), ale także zdjęcia w formatach JPEG , TIFF i HEIF wykonane aparatami cyfrowymi Nikon do takich zadań, jak edycja krzywych tonalnych oraz poprawianie jasności i kontrastu.

  Obecni użytkownicy powinni pobrać najnowszą wersję, ponieważ wcześniejsze wersje mogą nie mieć możliwości pobierania zdjęć z aparatu lub otwierania zdjęć w formacie NEF ( RAW ).

 • Wireless Transmitter Utility : Narzędzie Wireless Transmitter Utility jest wymagane, jeśli aparat ma być podłączony do sieci. Sparuj aparat z komputerem i pobierz zdjęcia przez sieć bezprzewodową lub Ethernet.
 • Webcam Utility : Webcam Utility umożliwia używanie aparatu jako kamery internetowej, gdy jest on podłączony do komputera przez USB . Kamera pojawi się jako „ Webcam Utility ” w aplikacjach do obsługi konferencji internetowych. Wybranie opcji „ Webcam Utility ” powoduje przekształcenie aparatu w kamerę internetową. Informacje o zgodnych aparatach, wymaganiach systemowych i korzystaniu z Webcam Utility , a także o środkach ostrożności, których należy przestrzegać podczas użytkowania, można znaleźć na stronie Webcam Utility w Centrum pobierania Nikon .
Aplikacje na smartfony (tablety).

Aplikacje na smartfony (tablety) są dostępne w Apple App Store ® i Google Play ™. Aby uzyskać najnowsze informacje o naszych aplikacjach, odwiedź witrynę Nikon .

 • SnapBridge : pobieraj zdjęcia i filmy z aparatu do urządzenia inteligentnego za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego.
 • NX MobileAir * (oferuje zakupy w aplikacji): importuj zdjęcia z aparatu podłączonego do urządzenia inteligentnego przez USB i przesyłaj je bezprzewodowo na serwer FTP.

  Obsługiwane funkcje i systemy operacyjne różnią się w zależności od kraju i regionu.