Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

b7: Zachowaj exp. Kiedy f/ Zmienia się

Przycisk G U A Menu ustawień osobistych

Gdy opcja [ WYŁ. ] jest wybrana dla opcji [ Ustawienia czułości ISO ] > [ Autom. dobór ISO ] w menu fotografowania w trybie M , czynności takie jak zmiana obiektywu na inny zakres przysłony mogą spowodować niezamierzone zmiany przysłony. Jeśli opcja inna niż [ Konserwacja ekspozycji wył. ] jest wybrana dla opcji [ Zach. eksp. gdy f/ zmienia się ], aparat dostosuje czas otwarcia migawki lub czułość ISO, aby utrzymać bieżącą wartość ekspozycji.

  • Inne przypadki, w których ustawienia mogą być automatycznie dostosowywane w celu utrzymania ekspozycji, obejmują następujące sytuacje:

    • obiektywy o różnych maksymalnych otworach przy minimalnym i maksymalnym powiększeniu są przybliżane lub pomniejszane, lub
    • odległość ostrzenia zmienia się, gdy podłączony jest mikroobiektyw.
  • Ustawienie dostosowane do utrzymywania ekspozycji przy zmianie przysłony można wybrać spośród [ Czułość migawki ] i [ Czułość ISO ]. Wybierz opcję [ Konserwacja ekspozycji wyłączona ], aby wyłączyć tę funkcję.
  • W zależności od obiektywu aparat może nie być w stanie utrzymać aktualnej ekspozycji przy niektórych ustawieniach.
  • Konserwacja ekspozycji nie jest dostępna podczas nagrywania wideo.