Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Informacje o prawach autorskich

Przycisk G U B menu ustawień

Dodawaj informacje o prawach autorskich do nowych zdjęć zaraz po ich zrobieniu. Informacje o prawach autorskich można przeglądać w zakładce NX Studio [ Info ].

Artysta/Prawa autorskie

Wprowadź nazwiska fotografa (maksymalnie 36 znaków) i właściciela praw autorskich (maksymalnie 54 znaki). Wyróżnij [ Artysta ] lub [ Prawa autorskie ] i naciśnij 2 , aby wyświetlić okno dialogowe wprowadzania tekstu. Aby uzyskać informacje na temat wprowadzania tekstu, patrz „Wprowadzanie tekstu” ( 0 Wprowadzanie tekstu ).

Dołącz informacje o prawach autorskich

Informacje o prawach autorskich będą dołączane do zrobionych zdjęć, gdy opcja [ Dołącz informacje o prawach autorskich ] jest ustawiona na [ ON ].

Przestrogi: Informacje o prawach autorskich

  • Aby zapobiec nieautoryzowanemu użyciu nazw wykonawców lub właścicieli praw autorskich, przed wypożyczeniem lub przekazaniem aparatu innej osobie należy wybrać ustawienie [ WYŁ. ] dla opcji [ Dołącz informacje o prawach autorskich ]. Musisz także upewnić się, że pola artysty i praw autorskich są puste.
  • Nikon nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub spory wynikające z korzystania z opcji [ Informacje o prawach autorskich ].

Wyświetlanie informacji o prawach autorskich

  • Informacje o prawach autorskich można wyświetlić na stronie [ Informacje o prawach autorskich ] na ekranie informacji o zdjęciu.
  • Aby wyświetlić stronę [ Informacje o prawach autorskich ], wybierz ( M ) zarówno [ Dane zdjęcia ], jak i [ Informacje o prawach autorskich ] dla [ Opcje wyświetlania odtwarzania ] w menu odtwarzania.