Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Zmiany i uzupełnienia w „Połącz z serwerem FTP”

Wprowadzono zmiany i uzupełnienia w [ Połącz się z serwerem FTP ] w menu sieciowym.

Zwiększone miejsce na profile

Liczba profili sieciowych, które można zapisać za pomocą opcji [ Połącz z serwerem FTP ] > [ Ustawienia sieciowe ] > [ Kopiuj do/z karty ] > [ Kopiuj profil na kartę ] została zwiększona z 1 do 99.

  • Wyróżnij opcję [ Kopiuj profil na kartę ] i naciśnij 2 , a następnie wyróżnij profil, który chcesz zapisać, i ponownie naciśnij 2 . Wybierz miejsce docelowe (1–99) i naciśnij J , aby skopiować profil na kartę.

Automatyczne ponowne połączenie w przypadku błędu

Do opcji dostępnych dla [ Połącz z serwerem FTP ] > [ Opcje ] w menu sieci dodano opcję [Zachowaj połączenie ]. Jeśli połączenie zostanie utracone z powodu błędu połączenia bezprzewodowego, protokołu TCP/IP lub FTP po wybraniu opcji [ WŁĄCZ ], aparat automatycznie spróbuje ponownie nawiązać połączenie po około 15 sekundach. Kamera będzie wielokrotnie podejmować próby ponownego nawiązania połączenia, aż do jego ponownego nawiązania.

  • Licznik czasu czuwania nie upłynie po wybraniu opcji [ WŁĄCZ ], niezależnie od opcji wybranej dla ustawienia niestandardowego c3 [ Opóźnienie wyłączenia ] > [ Czas czuwania ]. Należy pamiętać, że zwiększa to zużycie baterii.